Kategoriler
Kadın Giyim

Beyaz Pantolonlar ile En Tarz Kombinler

Beyaz Pantolonlar ile En Tarz Kombinler yapabilmek yaz aylarında en istenilen detaydır. Beyaz pantolonlarla yapılacak olan tarzlar en zahmetsiz ve en şık görünmenizi sağlayacaktır. Beyaz bol paça pantolon ve kiremit gömleklerle klasik bir tarz oluşturabilirsiniz. Hafta sonu gezmelerinde rahat hareket edebilmek için beyaz keten pantolon ve babet ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Beyaz Pantolon Kombinleri Kadın

  • Beyaz Pantolon Kot Gömlek

Koyu mavi gömlek veya kot gömlek kombine etmek için hızlı ve akılcı çözüm olabilir. Bu kombinin yanı sıra renkli gömlekler ve bluzler sade beyaz pantolon üzerine kullanılabilir. Hafta sonu gezmelerinde spor ayakkabı ideal olacaktır. İş görüşmelerinde topuklu ayakkabı ve beyaz pantolon hoş olacaktır.

  • Beyaz Yırtık Pantolon

Beyaz yırtık pantolonlar tek gözlük ya da uzun küpelerle çok yönlü kombinler hazırlayabilirsiniz. Pembe bluz ile beyaz yırtık pantolon altına uyumlu şık bir ayakkabı sayesinde gezerken tarzınızı yansıtmanız mümkün olur. Doğa yürüyüşleri ya da doğal ortamlarda ise sandalet ya da spor ayakkabılar en uygunları olacaktır.

  • Beyaz Kot Kombinleri

Beyaz kotlar tek başlarına mükemmel bir detay olsa da altına giydiğiniz ayakkabı ve üzerine gömlek kombinleriyle kendi tarzınızı yansıtmanız mümkündür. Kareli gömlek ve beyaz pantolon spor bir görünüm kazandırırken kısa topuklu ayakkabılarla farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

  • Beyaz Bol Paça Pantolon

Beyaz Pantolonlar ile En Tarz Kombinler için en sık tercih edilen beyaz bol paça pantolonlardır. Mutlaka altına topuklu ayakkabı giyilmesi tercih edilmelidir. Aynı renk kolye ve takılar kullanmanın yanı sıra renkli çantalarla da kombini tamamlayabilirsiniz.

  • Beyaz Keten Pantolon

Beyaz renkli pantolonlar arasında en rahat edileni keten pantolonlardır. Hem spor hem klasik hem de çok yönlü kombinler oluşturabilirsiniz. Üzerine renkli şifon ya da askılı bluzlar sayesinde şıklık yakalamak mümkün olur. Günlük hayatta babetler kullanılarak beyaz keten pantolon rahatlığını tamamlamanız yeterli olur.

  • Çizgili Beyaz Pantolon

Çizgili beyaz pantolonlar dikey çizgili olup siyah ya da beyaz tabana sahiptir. Yeni sezonlarda en çok tercih edilen ise çizgili beyaz havuç pantolonlardır. Yüksek belli olan pantolonlarla beliniz daha ince gözükecekken aynı zamanda kalçalarınız istenilen boyutlarda duracaktır. Çizgili beyaz pantolon kombinlerinde üst kısımda düz renk olmak şartıyla istenilen renk uyumlu olacaktır.

  • Beyaz Kot Ceket Kombinleri

Beyaz kotlara şıklık kazandırmak için Beyaz Pantolonlar ile En Tarz Kombinler oluşturabilecek olan şık ceketlerdir. Beyaz kotları renklendirmek ya da canlı görünmesini sağlamak için parlak bir renk seçimi yapılabilir. Siyah ve beyazın asil uyumu sayesinde iş ortamınızda dikkat çekici olabilmeniz mümkün olur. Aksesuarlarda ise narin bir bilezik ya da tek kulağınıza olan küpeler tamamlayıcı özellikte olur. Şıklığı sadelikle taçlandırmak içinse mutlaka siyah bir ceket tercih edilmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir