Kategoriler
Kadın Giyim

Film Yıldızlarına Taş Çıkartan Deri Ceket Modelleri

Film yıldızlarına taş çıkartan deri ceket modelleri, her ne kadar genç nüfusun tercihi de olsa, orta yaş, hatta yaşlı nüfustan belirli bir kesimin de tercihleri arasında olmaktadır. Deri kumaş olarak gerçek deri ve imitasyon deri olmak üzere ayrılmaktadır. İmitasyon deri kıyafetlerde yıpranma oranı gerçek deriye göre yüksek olmaktadır. Seçim yaparken, uzun ömürlü bir deri cekete sahip olmak istiyorsanız bunun bir bedeli olacağını unutmayın.

İmitasyon Deri Ceketler Neden Ucuz?

Takı, aksesuar, giyim gibi birçok üründe imitasyona rastlamanız mümkündür. Gerçek malzemeye göre bir nevi taklit olan imitasyon ürünler daha uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Bu da alım gücü daha düşük olan müşterilere cazip gelmektedir. Daha uygun fiyatlar ile daha çok ürüne sahip olunabilirken, neden orijinal bir giyim veya aksesuar için daha yüksek bedel ödeyeyim diye düşünülmektedir. Kullanım ömürleri, gerçek ürünlere nazaran daha düşük, malzeme kalitesi daha az ve yapay ürünler kullanılarak üretilen imitasyon deri ceket, orijinal olanlarına göre daha ucuz fiyatlar ile satılmaktadır.

En Gözde Deri Ceket Renkleri

Gözleri üzerinde toplayan giyim tarzı ile kim istemez ki gözde olmayı? Giyimine özen gösteren herkesin ilk önceliği dışarıdan bakan üçüncü bir gözün beğenisi olmaktadır. Deri kıyafet veya aksesuar seçiminde en dikkat çekici ve gözde renklerin tercih edilmesi hem derinin kendi özelliğinden kaynaklı olan alımlı yapısı sayesinde gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Deri ceket tercihi yapanların en çok tercih ettikleri renklerin başında siyah, bordo, kırmızı gibi sıra dışı renkler de bulunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir