Kategoriler
Kadın Giyim

Kadife Gömlek Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Kadife Gömlek Modelleri Nasıl Kombinlenir? Soft renklerdeki oversize kadife gömlekler özellikle gençler arasında oldukça sevildi. Tam bir sonbahar ve kış kombini yapmak istiyorsanız sizler de sıcacık renklere sahip olan kadife gömlek modellerini tercih edebilirsiniz.

Kadife Gömlek Modellerinde Sıcak Tonlar

Turuncular, toprak renkleri ve bordolar bu sezon kadife gömlek modelleri içerisinde en çok gördüğümüz renkler arasında yer almaktadır. İçerisinde giyeceğiniz crop bluzlar veya yine boğazlı ince kazaklar ile hem salaş hem de oldukça şık görünebilirsiniz.

Kadife gömlekleri bu sezon sokak stilinde tam bir sonbahar akımı olarak görebiliyoruz. Şapkalar ve çeşitli fularlar ile bir arada kombin yapabileceğiniz kadife gömlek modellerini oversize kalıpta tercih edebilirsiniz.

Aynı tonlardan oluşturacağınız kombininizde jean pantolonlarınız ile daha salaş ancak gömleğinizi daha fazla ön plana çıkartacak bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Her zaman farklı olmak isteyenlerdenseniz deri şapkalar ve kadife gömlek kombini bu sene kesinlikle denemeniz gereken tarz içerisinde yer alıyor.

Renk seçimlerinde her ne kadar stilinizi yansıtacağınız renkleri seçmek isteseniz de kadife gömleklerde bej renginin bu yıl biraz daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Sarılar ve turuncular da yine kadife gömlek modelleri içerisinde tam da sonbaharı yansıtan renklerdendir. Elbiseleriniz ve boğazlı kazaklarınız ile bir arada birleştirerek kullanacağınız kadife gömlek modelleri sizlere çok yakışacak. Dilerseniz günlük kullanım için kadife gömlek modellerini pek çok parça ile bir arada kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir