Kategoriler
Kadın Giyim

Saten Gömlek İle İş Hayatının Gözde Kadını Olun

Günümüzde kadınlar iş hayatında aktif bir şekilde rol almaya hız kesmeden devam ediyor. Gerek iş hayatı olsun gerek özel hayatında kadınlar olarak giyimimize çok dikkat ederiz. Fiziksel görünüşümüz daima biz kadınlar için çok önemlidir. İş hayatında özellikle şirket içinde ceket pantolon ikilisi veya ceket etek ikilisi daima ön plandadır. Ceket içi kombin modeli olarak gömleklerde oldukça rağbet görüyor. Kadınlar olarak İş hayatında daima daha özenli olduğumuz bir gerçek. Kombinelerimizi, yaptığımız iş belirliyor doğal olarak.

Ofiste Şıklık Zamanı Geldi

Son zamanlarda saten gömlekler kadınlar arasında özellikle iş hayatında çok fazla tercih edilir oldu.  Ofis stilinde sade ve şık olmak isteyen kadınların kombinlerine  ekledikleri muhakkak. Gerek kumaşın canlı dokusu olsun gerek göz dolduran cıvıl cıvıl renkleri yada sade pastel tonları kadınlar için vazgeçilmez unsurlar. Ofis stilinde sade ve şık olmak isteyen kadınlarda saten gömlek ve kumaş pantolon ikilisi tercih edilebilir.

Etek tercih eden kadınlar ise saten gömlekleri kalem etekler ile kombinleyebilir ve tarzını bu şekilde tamamlayabilir. Saten gömlek alırken dikkat edilmesi gereken nokta kumaşının dokusudur. Kaliteli bir kumaş gömleğin şıklığını daha da ön plana çıkaracaktır. Şıklığın tamamlanması için stiletto tarzı veya hafif topuklu ayakkabılar tercih edilebilir. Topuklu ayakkabı tercih etmeyen kadınlar için sade ve şık babetler tamamlayıcı olacaktır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir