Kategoriler
Kadın Giyim

Trençkot Giyiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Trençkot Giyiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Sonbahar mevsiminin yıldız parçalarından biri olan trençkotları sizler de tüm kombinlerinizde kullanabilirsiniz. İstediğiniz kusursuz görünüme sahip olmak için ise vücut tipinize uygun trençkot modellerini tercih etmeniz gerekiyor.

Trençkotları kombinlerken, genellikle önü açık bir şekilde kullanacağınızı kesinlikte unutmayın. Bu yüzden alacağınız trençkotun biraz daha salaş ve dökümlü bir tasarıma sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra trençkot rengi de en önemli konular arasında yer alıyor.

Kombinleriniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz trençkot modelleri arasında renk seçimlerinizi de buna uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer genellikle klasik giyim üzerine kombinler hazırlıyorsanız kahverengi veya toprak tonları tercih edebileceğiniz trençkot renkleri arasında yer alıyor.

Ancak siyah renk ağırlıklı kullanıyorsanız kıyafetlerinizle uyum yakalayabilecek siyah renkli trençkotlar da oldukça şık ve asil bir görünüm sunacaktır.

Trençkotların sadece bir yağmurluk veya rüzgarlık formu dışında ceket gibi klasik bir görünüme sahip olmasından dolayı ofise stilinizde de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı tonlarda giyinmeyi sevenler için trençkotlar kombinlerde muhteşem bir seçim olabilir.

Almış olduğunuz trençkotu kıyafetleriniz ile sadece uyumlu bir şekilde kombinlemeniz değil, vücudunuza yakışan bir model seçmeniz de gerekmektedir. Genellikle uzun ve bol tasarımda olan trençkotları seçerken, pastel renk ağırlıklı olarak tercih ederek biraz daha işlevsel bir ürün satın almış olabilirsiniz. Kıyafetleriniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz kemerli ve kuşaklı olan modeller arasından tercih ederek vücut tipinize uygun bir hale de getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir