Kategoriler
Kadın Giyim

Trençkotlar Nasıl Kombinlenir?

Trençkotlar Nasıl Kombinlenir? Her mevsim kullanabileceğiniz trençkot modellerini doğru parçalar ile birleştirerek sizler de kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Spor Kombinler

Trençkotlar hem spor hem de klasik giyimin en gözde parçalarından biri. Sadece tek bir ayakkabı ile bile sizler de kullanacağınız trençkot modelinin tarzını kendinize uydurabilirsiniz. Spor kombinleriniz için trençkotları kullanmak istiyorsanız biraz daha tişört ve jean pantolonlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun renkli şallar ve kazaklar da yine spor kombilerinizde trençkotları birleştirebileceğiniz diğer parçalardan.

Klasik Kombinler

İş stilinizi yaratırken sonbaharda en çok tercih edebileceğiniz kıyafetlerden biri olan trençkotlar ile şık görünebilirsiniz. Davetlere katılırken bile giyebileceğiniz birbirinden şık ve özel tasarıma sahip olan trençkot modellerini bulabilirsiniz. Elbiselerinizin üzerine tercih edebileceğiniz şık ve zarif bir trençkot modelini yine zarif bir topuklu ayakkabı ile bir arada kullanabilirsiniz. Bu sayede hem şık hem de kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Günlük Kombin

Ofisten sokağa taşıyacağınız bir tarz yaratmak için sizler de trençkot modellerini tercih edebilirsiniz. Hem ofiste şıklığınızı konuşturacağınız hem de akşam güzel bir davete veya yemeğe katılabileceğiniz kurtarıcı bir parça arıyorsanız bu kesinlikle trençkot olmalı.

Tek Parça Trençkot

Elbise formundaki trençkotlar da son dönemlerin en çok tercih ürünlerinden biri. Özellikle deri trençkot modelleri elbise formu ile oldukça şık ve çekici bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir