Kategoriler
Kadın Giyim

Yaz Modasının En Şık Bayan Tulum Modelleri

Zarif Tulum Modelleri son zamanlarda oldukça fazla tercih edilir. En belirgin sebebi artık ufak parçalar ile kombin yapılmasıdır. Renk ve desen fark etmeksizin  her zaman rahatlıkla kullanılabilir. Genel olarak tulumun altına spor ayakkabı ve düz taban ayakkabı tercih edilir. Nude ve şeftali tonlarında ki tulumlar yaza uygun tonlardadır. Ayrıca kombin konusunda daha kolay oluşturulur. Bacak boyunu gösteren kısa tulumlar tercih edildiğinde ayak bileği aksesuarları kullanılabilir. Ayrıca bilekten bağlamalı ayakkabılar daha ayrı bir hava katar. 

Çiçek desenli ve dantel işlemeli tulumlar oluşturduğu havanın etkisi ile etraftaki gözleri üzerine çeker. Genel olarak yazın bu tarz tulumlar tercih edilir. Tulumun üretildiği kumaş pamuk yumuşaklığında olursa daha iyi olur. Zarif Tulum Modelleri  hakkında dikkat edilmesi gereken ilk nokta kullanılan aksesuarların büyüklüğüdür. İnce detayları olan tulumları büyük aksesuarlardan uzak durması gerekir. 

Bebek Mavisi Straplez Tulum Modeli

Zarif Tulum Modelleri arasında ilk sırada yerini alır. Bu modelde straplez düz içliğin kullanılması daha uygundur. Belden oturtmalı görünümüne sahip olan tulumlara kemer takmak gerekmez. Fakat tercihen aksesuar niyetine kullanılabilir.  

Bol Paça Tulum Kombinleri arasında sıkça kullanılan bir parçadır. Yazı çağrıştıran renklerin tercih edilmesi daha uygun olur. Özellikle şeftali tonları yazın habercisi gibidir. Tulum kombinlemek kolay gibi gözükse de aslında oldukça emek isteyen bir durumdur. Her tulumun ayrı bir havası olduğundan kullanılacak her detay kombinin genel durumunu etkiler. 

Mavi V Yakalı Çiçek Desenli Tulum 

Görünüm olarak tam altın rengi takılarla daha hoş durur. V yakalı olduğu için saçların toplu durması önemli bir detaydır. Çünkü salık duran saç hareketli çiçek desenlerini baltalar. Bu tür tulumlara ince kemer ve dağınık topuz kombine daha çok yakışır.  

Mavi tonlarının buluşması ile mükemmel bir şahesere dönüşür. Makyaj ve çantanın aynı tonlarda tutulması kombine güçlü duruş sağlar. Bol paça tulumlarda tercihen ince topuklu ayakkabı giyilebilir. Aynı zamanda açık sandaletler de kullanılabilir.

Siyah Omzu Açık Abiye Tulum

Bu tarz tulumlar gece elbisesi niyetine kullanılabilir. Dökümlü duran omuz detayı siyah renginin verdiği özgüven ile güçlü kadın imajını iyi yansıtır. 

Abiye Tulum Kombinleri ile bağlantısını sağlayan dekolte ve detayları her yere uygun parça olmasını sağlar. Makyajın verdiği güç ile daha da uygun hale gelebilir. Bu tulum çeşidinde ağır göz makyajı yapılabilir. Ayrıca genel olarak at kuyruğu saç modelleri tercih edilir. 

Zarif Tulum Modelleri görüntü olarak sade görünse de parçalar ayrı ayrı incelendiğinde çok farklı anlamlar çıkartılabilir.  En şık tulum satın almak isteyen kişilerin  uyması gereken kurallardan ilki kendi cilt tonlarına yakın camlı tonları tercih etmektir. Aksi halde alınan her tulum renk kombinasyonu sorunu doğurur. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir