Kategoriler
Kadın Giyim

Yaz Modasının En Çekici Şort Kombinleri

Yaz Modasının En Çekici Şort Kombinleri arasında kısa etekler ve şortlar yer alır. Yaz aylarında favori parçalardan olan kot şort, spor şort ya da kısa kot şort sahilde rahatlıkla gezmenize yardımcı olur. Tüm beden tipleri için uygun olan kısa şortlar rahat ve şık görünmenizi sağlar.

Kot Şort Kombinleri

  • Püsküllü Şort Kadın

Püsküllü şort kombinlerini kafe, çarşı ve alışveriş merkezleri gibi mekânlarda mavi kolsuz bir bluzla kolaylıkla kullanabilirsiniz. Şortların üzerine kullanılabilecek kısa ya da kolsuz bluzlar en uygun parçalardır. Dantel görünümü veren kısa şortunuzla uyumlu aksesuarlar ya da sandaletler kullanılarak muhteşem bir hava yaratabilirsiniz.

  • Siyah Şort Kadın

Şortlar bahar aylarında da tercih edilen giyim parçalarındandır. Şortlarınızın üzerine uzun ceketler ya da geniş şapkalar kullanılarak görünümünüzü zenginleştirebilirsiniz.

  • Deri Şort Kadın

Deri kombinler hem havalı hem de çekici görünmeye yardımcı olur. Salaş beyaz gömlek ve deri şort Yaz Modasının En Çekici Şort Kombinleri arasında yer alır. Açık tenli kadınların bacakları beyaz renkte görüleceği için mutlaka bronzlaştırıcı kullanmaları önerilir.

  • Keten Şort Kadın

Keten şort kombinleri genel olarak aşırı rahat şortlar arasında yer alır. Akraba ziyaretlerinde bile aynı renkte bir parçayla kombin edilerek kullanılan keten şortlar şık olması için kısa topuklu ayakkabıyla tercih edilmelidir.

  • Kadın Kot Şort

Kot şortların özellikle yırtık görünümlü olanları şık ve havalı görünmeye yardımcı olurlar. Üst kısımda ne kullanılırsa kullanılsın ahengi bozmayacağından tek renk bir bistüyer bile oldukça havalı durmanızı sağlayacaktır. Uzun bacaklı kişilerin tercih etmesi gereken kot şortlar ince topuklu ayakkabıyla şıklık kazandırırken salaş yerlerde sandaletlerle kullanılmalıdır.

  • Kadın Spor Şort

Spor şortlar, temizlik yaparken, sahilde ya da gezintide kullanılabilecek rahat parçalardandır. Ayakkabıların spor tercih edilmesi önemli iken askılı tişörtlerle de kombine uygundur.

  • Penye Şort Kadın

Penye şortlar inanılmaz rahatlığa sahip şort gruplarındandır. Tişört, atlet ya da bistüyerle kombin sağlanabilir.

  • Kısa Şort Kadın

Bahar ayları için mükemmel bir tercih olan kısa şortlar serin yaz gecelerinde de kullanılabilir. İş görüşmelerinde bile kısa şort üzerine bir ceketle kombin sağlanabilir. Sevimli bir görünüm elde edebilmek için saçlarını örebilir ya da düz renklerde bir gömlek kullanabilirsiniz.

  • Sportif Kot Şort

Sportif kot şortlarla spor ayakkabılar tüm yazı geçirmenize yardımcı olan bir kombindir. Yaz Modasının En Çekici Şort Kombinleri arasında yer alıp sportif yönünüzü ortaya koyarlar.

  • Kot Şort Kot Gömlek

Kot gömlek ve kot şort kombinleriyle spor, şık ve rahat bir hava yakalamak mümkündür. Yeni neslin genellikle tercih ettiği kot şort ve kot gömlekler her kadının gardırobunda bulunması gereken parçalardandır. Eski bir kotu keserek de son derece şık bir kot şort elde edebilmek mümkün olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir