Kategoriler
Kadın Giyim

Tesettür Kadın Giyim Önerileri

Tesettür Kadın Giyim Önerileri için ilk olarak bahar ayları ve sıcak havaların yavaş yavaş geleceği aylar için önerilerde bulunacağız. Sıcak havaların gelmeye başlaması ile kalın kazaklarımızı, kabanlarımızı, montlarımızı ve botlarımızı ortadan kaldırmaya başladık. Artık trikolarımızı ve tuniklerimizi çıkarmanın zamanı geldi.

Tesettür Kadın Giyim Önerileri  için baharın enerjisini yansıtacak ve trendlerde yer alan parçalardan bahsedeceğiz. Bahar pek çok rengi de beraberinde getirir ve bu renkler kıyafetlerimize de yansır. Cıvıl cıvıl renkler bahar kombinelerinin vazgeçilmezleridir.

Baharın Enerjisini Yansıtan Mavi Renk ve Çizgili Pantolonlar

Baharın Enerjisini Yansıtan Mavi Renk ve Çizgili Pantolonlar sayesinde oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Mavi renk bir tunik ve çizgili  bir pantolon sayesinde her yere uyum sağlayabilecek bir kombin yapmış olacaksınız. Ayrıca kombininizi şalınızla, çantanızla ve ayakkabınızla da desteklemeyi unutmayın.

Tek renk kombinler yaparak da trendlere ayak uydurabilirsiniz. Aynı renkte kumaş pantolon ve gömlekler ile bir kombin yapabilirsiniz. Ya da halihazırda bulunan kombinlerden faydalanabilirsiniz bu sayede daha pratik bir şekilde hazırlanabilme imkanı bulacaksınız.

Baharı Yansıtan Renk : Pembe

Baharı Yansıtan Renk : Pembe olduğunu ve kadınların da pembe rengi sevdiğini biliyoruz. Düz beyaz bol paça bir pantolonun üzerine bir t shirt ve pembe bir trençkot ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.  Trençkotunuzla aynı renkte bir ayakkabı ile spor ya da şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir