Kategoriler
Kadın Giyim

Trençkot Mevsimine Hoş Geldiniz

Trençkot Mevsimine Hoş Geldiniz. Sonbahar ve kış sezonuna adım attığımız şu günlerde artık mağazalarda ve günlük stillerde sıkça trençkot modellerini görmeye başladık bile. Sizler de zamansız bir moda parçası olan trençkotlar ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Hangi renk ve hangi model trençkot tercih ederseniz edin kesinlikle kombinleriniz için en star ürünü kullanacağınıza eminiz.

Her vücut tipi ve her stil için muhteşem bir uyum yakalayan trençkot modelleri içerisinde bu sezon sizleri birbirinden şık ürünler bekliyor. Biraz daha cesur ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek istiyorsanız tercihinizi klasik toprak tonlarındaki trençkot modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Spor Kombinler

Sneaker tarzı spor ayakkabılar veya spor botlarınız ile birlikte günlük giyiminiz için sizler de trençkot modellerini tercih edebilirsiniz. Tişörtler ve gömlekler kadar mevsime uygun ince triko kazaklar ile birlikte de trençkotlarınızı günlük sokak stiliniz için bir arada kullanabilirsiniz. Harika kombinler yapmak için sizler de günlük stilinizde renkli ve renk bloklu trençkot modellerini tercih edebilirsiniz.

Klasik Kombinler

Biraz daha klasik parçalar ile birlikte kullanarak ofis stilinizi oluşturmak için yine klasik trençkot modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle şık ve zarif bir giyim tarzı oluşturmak için kalem etek ve topuklu ayakkabılarınız ile birlikte sizler de trençkotları kullanabilirsiniz. Yine ofis stili için elbiseleriniz ile birlikte tercih edeceğiniz trençkot modelleri ile tam bir iş kadını stili oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir