Kategoriler
Kadın Giyim

Trençkot Modelleri İle Ofis Kombini Nasıl Yapılır?

 

Trençkot Modelleri İle Ofis Kombini Nasıl Yapılır? Günlük giyimin star parçaları arasında yer alan trençkotlar gömlekleriniz ile birlikte ofis şıklığınız içinde tamamlayabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Hem klasik hem de günlük giyiminin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan trençkotları sizler de ofis stilinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Ofis Kombininde Trençkot Modelleri

Ofis stilinizi tamamlamak için öncelikli olarak genellikle klasik tarzda parçalar tercih ediyorsanız trençkotunuzu da klasik kesimli tercih etmelisiniz. Oversize kalıptaki bir trençkot modeli, ofis stilleriniz için pek uygun olmayabilir. Ayrıca uzun ve salaş formda bir trençkot modeli tercih edecekseniz kesinlikle yüksek topuklu bir ayakkabı kullanmalısınız. Bu sayede biraz daha seçmiş olduğunuz spor kalıptaki trençkotu klasikleştirmiş olabilirsiniz. Yine ofis stilleriniz için trençkotları kullanırken şallar ve çeşitli aksesuarlar da olmazsa olmaz parçalar arasında yer alıyor. Spor bir parçayı biraz daha klasik giyim içerisinde kullanmak için çantanız ve ayakkabınız da en önemli konular arasında. Deri parçalar ile muhteşem bir uyum içerisinde olan trençkot modellerini gömlek modelleri ile klasik giyim için uygun hale getirebilirsiniz.

Çizgili veya sade ya da saten veya kadife bir gömlek ile dilediğiniz trençkot modelini tercih edebilirsiniz. Trençkotların en önemli özelliği hemen hemen her kumaş parçası ile bir uyum sağlayabilmesidir. Ancak klasik giyimde trençkotları tercih ederken gömlek modelleri ile bir arada kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir