Kategoriler
Kadın Giyim

Yağmurlu Haftalara Özel Trençkot Kombinleri

Yağmurlu Havalara Özel Trençkot Kombinleri yapmaya hazır mısınız? Yağmurlu havalar denildiğinde akla ilk olarak gelen şeylerden biri de trençkotlardır. Sizler de trençkot modelleri ile artık sonbaharda hem mevsime uygun hem de göz alıcı bir şıklık sunan stiller oluşturmaya hazırsınız. Trençkot modelleri ile hazırlayacağınız kombinleriniz ile moda dergilerinden fırlamış gibi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Trençkot Kombinleri

Jean pantolonlar ve botlar ile birlikte hazırlayacağınız kombininiz sonbaharın yağmurlu günlerine özel olarak trençkot modelleri ile bütünleyebilirsiniz. Trençkotlar her mevsim sokak stili içerisinde kullanılıyor olsa da aslında bir yağmurluk olarak tasarlanmıştır. Bunun için de sonbaharda ne giysem diye düşünme derdine artık son verebilirsiniz. Vücut tipinize ve boyunuza en uygun trençkot modeli ile sizler de artık sonbahara hazırlığınızı yapabilirsiniz.

Hemen her kıyafetiniz ile de uyum içerisinde bir parça olacak olan trençkot modelleri aynı zamanda dolabınıza kazandırdığınız en işlevsel kıyafetlerden de biri olacak. Topuklu çizmeler ile de oldukça yakışan trençkot modelleri ile sizler de klasik ancak oldukça havalı kombinler oluşturabilirlisiniz.

Yağmurlu havalarda eğer şık görünmek de istiyorsanız uzun bir elbise ve yine uzun bir trençkot modeli ile birlikte şık ve zarif bir kombin oluşturabilirsiniz.

Trençkot kombinlerinizi hazırlarken renk seçimlerinizde ise risk almamak istiyorsanız klasik trençkot rengi olan toprak renklerini tercih edebilirsiniz. Toprak ve bej rengindeki trençkot modelleri her kıyafetiniz ile uyum sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir