Kategoriler
Kadın Giyim

Hangi Kıyafetiniz İle Hangi Çantayı Kullanmalısınız?

Hangi Kıyafetinizi İle Hangi Çantayı Kullanmalısınız? Gerek günlük kombinlerinizde gerekse iş stiliniz için hazırladığınız kıyafetlerinizde çanta seçiminize çok dikkat etmelisiniz. Yanlış bir çanta seçimi ile hazırladığınız kombininizi daha sıradan bir hale dönüştürebilirsiniz.

Hangi Kıyafete Hangi Çanta?

Eğer spor kombin oluşturmayı seviyor ve ağırlıklı olarak spor parçaları tercih ediyorsanız çok şık ve gösterişli bir çanta modeli tercih etmenize gerek yok. Bunun yerine bel çantası veya sırt çantası gibi biraz daha spor görünümlü çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede de hazırladığınız kombininizi baştan ayağa kadar uyumlu bir şekilde bütünleyebilirsiniz.

Klasik giyim ağırlıklı olarak hazırladığınız kombinlerinizde de el çantaları ve klasik şık deri çantalar oldukça uyum yakalayacaktır. Aynı şekilde klasik bir takım elbise ile bel çantasını bir arada kullanamazsınız.

Jean pantolon ve beyaz gömlek ile birlikte hazırladığınız modern kombininizi istediğiniz çanta modeli ile bütünleyebilirsiniz. Hazırladığınız kombinlerin ana teması seçeceğiniz çanta için de sizlere bir fikir sunacaktır. Bunun için en çok hangi stile yakın kıyafetleri tercih ediyorsanız buna en uygun çanta modellerini tercih etmelisiniz.

Sadece kıyafetleriniz ile değil tam anlamı ile kusursuz bir görünüm kazanmak için tercih edeceğiniz diğer aksesuarlarınız da çanta modeli ile uyum içerisinde olmalıdır. Özellikle gold detaylı bir zinciri olan çanta ile yine gold detaylı takıları bir arada kullanmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir