Kategoriler
Kadın Giyim

Yeni Sezon Ceket Modelleri İle Kusursuz Kombinler

Yeni Sezon Ceket Modelleri İle Kusursuz Kombinler yapmaya hazır mısınız? Klasik ceket şıklığının yerini bu sezon biraz daha gösterişli ve farklı tarzdaki ceket modelleri alıyor. Sizler de yeni sezon ceket modelleri ile artık üzerinizde oldukça şık duran ve kendinizi özgür hissedeceğiniz kombinler hazırlayabilirsiniz.

Yeni Sezon Ceketlerde Yaka Detaylarına Dikkat

Bu sezon yaka kısmı işlemeli ve deri detaylı ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak klasik bir blazer ceket modeli kullanacaksanız kesintisiz bir görüntü elde etmek için sizler de biraz daha geniş yakalı bir ceket kullanabilirsiniz.

Düğme detayları da bu sezon blazer ceket modellerinde yine oldukça ön plana çıkıyor. Büyük ve parlak düğmeli ceket modelleri ile kombinizin en göz alıcı parçasını sizler de ceketiniz ile ön plana çıkartabilirsiniz.

Oversize Ceket Modelleri

İsterseniz blazer ceket isterseniz de bomber veya deri ceket tercih edin. Bu sezon kesinlikle oversize kalıptaki ceket modellerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Üstelik oversize ceket modelleri ile vücut kusurlarınızı da kapatabilirsiniz.

Vatkalı Ceket Modası Geri Döndü

Omuzlarınızı biraz daha dik ve geniş göstermek istiyorsanız bu sezon oldukça şanslısınız. Vatkalı ceket modası ile biraz daha vintage ve nostaljik bir görünüm elde edebilirsiniz. Ancak vatka modellerini de tercih etmek istemiyorsanız klasik blazer ceket seçimlerinizde de omuzları üzerinize tam oturan modelleri kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir