Kategoriler
Kadın Giyim

Uzun Trençkot Modası Geri Dönüyor

Uzun Trençkot Modası Geri Dönüyor. Modaya yön veren ürünlerden biri olan trençkotlar bu yıl da sonbahar sezonunda yeniden sizlerle. Hem ofis şıklığı hem de sokak stiliniz için değerlendirebileceğiniz trençkot modelleri ile sizler de oldukça zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Uzun Trençkot Modası
Bileklere kadar uzun ve oldukça salaş trençkot modellerini bu yıl sokak giyiminde sıkça göreceğiz. Dilediğiz kıyafetleriniz ile kolaylıkla birleştirerek kombin yapabileceğiniz trençkot modelleri ile kusursuz bir tarz ve stil oluşturabilirsiniz.
Uzun trençkot modellerini tercih ederken öncelikli olarak vücut tipinizi de çok iyi bilmenizde ve buna uygun ürünleri tercih etmenizde yarar olacaktır. Eğer kısa boylu iseniz uzun trençkot modellerini tercih etmeniz istediğiz görünümden uzaklaşmanıza neden olabilir. Ancak topuklu ayakkabı ile birlikte destekleyerek kullanacağınız uzun trençkot modelleri ile daha şık bir görünüm kazanabilirsiniz.
Pek çok renk ve model seçimi yapabileceğiniz trençkotlar her mevsim için dolabınızdaki kurtarıcı parçalardan biri olacak. Uzun şallar, jean pantolonlar, etekler ve elbiseler ile de kolaylıkla birleştirerek sizler de trençkotları tüm kombinlerinizde kullanabilirsiniz.
Tek başına da elbise olarak kullanılabilen uzun trençkotların arasında bu yıl hem deri hem de süet olan trençkotları görebilmemiz de mümkün. Deri trençkotları tek parça olarak elbise formunda kullanarak çok şık bir davete de katılabilirsiniz. Ayrıca bel bölgesindeki kemer detayı ile kusursuz fiziğinizi de ön plana çıkartacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir