Kategoriler
Kadın Giyim

Oduncu Gömlek Modelleri İle Muhteşem Kombinler

Oduncu Gömlek Modelleri İle Muhteşem Kombinler yapmaya hazır mısınız? Yıllardır eskimeyen ve hiçbir zaman modası geçmeyen oduncu gömlek modelleri ile sizler de bu kış sadece stiliniz ile göz kamaştıracaksınız. Oduncu gömlek modelleri hem kadınlar hem de erkekler için en çok tercih edilen kıyafetlerden biri. Kadın modasında özellikle günlük giyim stilleri içerisinde en işlevsel parçalar arasında oduncu gömlek modellerini gösterebilirsiniz. İşte oduncu gömlek modelleri ile hazırlayabileceğiniz muhteşem kombin önerileri;

Kot Pantolon Ve Oduncu Gömlek

Moda dünyasının tüm parçalarına tek tek bakıldığında oduncu gömlek ve jean pantolon kadar birbirine yakışan bir ikili daha düşünülemez. Hem klasik hem de spor bir şıklık için tercih edebileceğiniz bu muhteşem ikili ile sizler de oldukça modern bir kombin yapabilirsiniz. Oduncu gömleğinizi biraz daha havalı gösterebilmek için çeşitli aksesuarlarınız ile bir arada kombin yapabilirsiniz. Ayrıca botlarınız ile daha salaş bir şekilde kombininizi bütünlerken topuklu çizmeleriniz ile de kombininize biraz daha klasik bir form kazandırabilirsiniz.

Mini Deri Etek Ve Oduncu Gömlek

İş dünyası içerisinde de klasik ancak tarzınızı yansıtacağınız bir kombin arıyorsanız sizlere muhteşem bir önerimiz var. Deri mini bir etek ve istediğiniz renkteki oduncu gömleği ile klasik giyime spor bir parça kazandırabilirsiniz. Severek kullanacağınız bu ikiliyi uzun çorap çizmeler ile bir arada bütünleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir