Kategoriler
Kadın Giyim

Sokak Modasındaki Ciddiyet: Blazer Ceket Modası

Sokak Modasındaki Ciddiyet: Blazer Ceket Modası ile sizler de hem modern hem de maskülen bir tarz oluşturabilirsiniz.

Blazer ceketler son birkaç yıldır moda dünyasının en gözde ürünlerinden biri olmaya devam ediyor. Sizler de blazer ceket kullanmayı seviyorsanız sizler için hazırladığımız kombin tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Denim Pantolonlara Klasik Dokunuş

Spor ve sokak kombinlerinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan denim pantolonlar ile birlikte blazer ceketleri kullanabilirsiniz. Daha klasik ve maskülen bir tarz oluşturacağınız denim pantolon ve blazer ceket ikilisi ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

Deri Etekler İle Göz Alıcı Bir Görünüm

Ofis şıklığınızda biraz daha iddialı olmak istiyorsanız deri mini etekleriniz ile birlikte blazer ceketleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu kombin için tercih edeceğiniz zincir askılı omuz çantası ve şık bir topuklu ayakkabı ile de havalı bir kombin hazırlayabilirsiniz. Göz alıcı görünmek ve blazer ceketi biraz daha ön plana çıkartmak için desenli blazer ceket modellerini tercih edebilirsiniz.

Sade kıyafetleriniz ile daha havalı görünmek için blazer ceketleri desenli ve renkli tercih edebilirsiniz.

Etek Ve Blazer Ceket Takımları

Geçen sezonun en çok tercih edilen kombinlerinden biri olan etek ve ceket takımlarını bu sonbahar için de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sade ve tek renk dilerseniz de desenli ve renkli etek – ceket takımları ile modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir