Kategoriler
Kadın Giyim

Trençkotlar İle Hazırlayacağınız Farklı Kombinler

Trençkotlar İle Hazırlayacağınız Farklı Kombinler ile artık stiliniz ile göz kamaştırabilirisiniz. Trençkot modellerinde çok geniş bir skalımız mevcut. Derisi, keteni, uzunu, kısası birçok seçeneğimiz var. Bir trençkotun varsa kombin yapmak çok kolay. Evet şimdi o çok beklediğiniz tüyolarıma geçiyorum. Hazırsak hemen başlıyorum.

Trençkotlar İle Hazırlayacağınız Farklı Kombinler

Leopar yırtmaçlı bir elbisenin üzerine atıp, altına haki bot ve üzerine bir bel çantasıyla harika bir kombine imzanızı atabilirsiniz. Yine aynı parçayla mavi bir jean üzerine bir kazak altına bir stiletto ve küçük bir çantayla sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Gelelim kışın vazgeçilmezi deri trençkot modellerine. Yakasında taş detayı olan siyah deri bir trençkotun altına siyah bir jean ve beyaz boğazlı kazak ve parlak gri bir stilettoyla güzel bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Biraz da içine elbise veya etekle yapacağınız kombinlere göz atabiliriz.

Yine deri trençkot modelinin içine siyah bir gömlek altına bir etek, gömlek ve kuşağını bağlayarak önünü kapatıp trençkot kombininizi hazırlayabilirsiniz. Bu yılın yazına ve kışına damga vuran minik el çantaları ve yine deri bir şapkayla havanıza hava kapatacak bir kombin daha hazırlayabilirsiniz.

Trençkotlar ile hazırlayacağını kombinlerinizde öncelikli olarak tarzınız yansıtma en çok önem vermeniz gereken noktalardan biri olmalı. Bunun dışında renk olarak da toprak renkleri de yine kullanabileceğiniz renklerdendir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir