Kategoriler
Kadın Giyim

Trençkotlar İle Sokak Stilinin Yıldızı Olun

Trençkotlar İle Sokak Stilinin Yıldızı Olun. Kot pantolonlar, etekler, elbiseler ve klasik giyimin tüm parçaları ile eşsiz bir uyum yakalayan trençkot bu sezon da en iddialı tasarımları ile yine en gözde ürünlerden biri. Sizler de trençkot kullanmayı seviyor iseniz sokak stilinizde bir yıldız gibi parlayacağınız muhteşem kombinler hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz model ve renkte tercih edebileceğiniz trençkot modellerini dilediğiniz gibi kombinlerinizin içerisinde kullanabilirsiniz.

Sokak Stili İçin Trençkot Modelleri

Her ne kadar sokak stili içerisinde trençkot modelleri tanımlanıyor olsa da kullanıldığı her parçayı her zaman bir adım öne taşıdığını da ayrıca belirtmekte yarar var. Jean pantolonlar ile oldukça feminen ve cool bir hava yaratan trençkot modellerini siyah pantolonlarınız ile de asil bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer military tarz giyinmeyi seviyorsanız haki yeşili tonlarından trençkotları sokak stiliniz içerisinde tercih edebilirsiniz.

Günlük giyiminizde sokak stili için toprak tonları her parça ile uyumlu olan en gözde renklerdendir. Kazaklarınız ve gömlekleriniz ile bir arada kombin yapabileceğiniz toprak tonlarındaki trençkot modellerini spor ayakkabılarınız ve botlarınız ile de daha spor bir şekilde kullanabilirsiniz.

İsterseniz tamamen bilekte biten uzun modelleri isterseniz de kısa ceket formundaki trençkot modellerini sokak stiliniz için tercih edebilirsiniz. Yüksek bel kumaş pantolonlar ile uyum yakalayan trençkot modelleri ile her mevsim şık ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir