Kategoriler
Kadın Giyim

Ceket ve Crop Top Uyumu

Ceket ve crop top uyumu 2021 yılında en çok dikkat çeken trendlerden biridir. Ceketlerinizi havalı ve modern bir şekilde kombinlemek istiyorsanız dolabınızda ki crop top veya atletleri kullanabilirsiniz.
İster blazer ceket, ister deri ceket, isterseniz de kot ceket olsun crop top sayesinde modern ve havalı bir kombin yapabilirsiniz. Sonbahar aylarında da yapabileceğiniz bir kombin olduğu için de ceketlerinizi crop toplarla değerlendirebilirsiniz.
Hem Rahat Hem Şık
Şık fakat aynı zamanda da rahat bir kombin yapmak istiyorsanız dolabınızdaki ceketlerinizi crop topla kombinleyebilirsiniz. Aklı hala yazda kalanlar, sonbahar aylarında blazer ceketlerini veya deri ceketlerini crop top ile kombinleyebilir. Ceket ve crop top ikilisini ister etek ister pantolonla da şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 2021 yılına damgasını vuran crop toplar, sonbahar ve kış aylarında da popülaritesini korumaya devam edecek. Havaların soğumaya başlamasıyla hem rahat hem de şık bir kombin yapmak isteyen kişiler, dolaplarındaki ceketleri crop toplarla kullanabilir.
Havalı ve Modern Bir Kombin
Farklı tarzda kombin yapmak isteyen kişiler, blazer ceket veya deri ceketlerini crop top ile kombinleyebilir. 2021 yazının vazgeçilmez giyim parçalarından olan crop top, 2021 sonbahar ve kış aylarında da ceketlerle popülaritesini korumaya devam ediyor. Ceket ve crop top ile hem havalı hem de modern bir kombin yaparak şıklığınızı gösterebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir