Kategoriler
Kadın Giyim

Ceketler İle Kombinlerinize Şıklık Katın

Ceketler İle Kombinlerinize Şıklık Katın. Mevsim geçişlerinde en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olan ceketler bu sonbahar ve kış sezonunda yine en gözde ürünlerinden biri olmaya devam ediyor.
Gerek klasik kombinlerinizde gerekse günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz ceketler ile daha şık ve zarif bir görünüm sahibi olabilirsiniz. İş stilinizdeki kıyafetinizi şık bir ceket ile tamamlayarak daha klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.
Ceket seçimlerinizde vücut tipiniz kadar kullanacağınız kombinlerdeki kıyafetlerde de büyük önem taşıyor. Özellikle kot ceketler bu sezon en fazla göreceğimiz ceket modellerinden biri. Ceketleri yine kot pantolonlar ile birlikte kombin yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca elbiseleriniz ile de tercih edebileceğiniz blazer ceketler daha modern bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.
Ceket seçimlerinizde bu yıl biraz daha renkli modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz kot ceket ve renkli şallar kotlar, kot şortlar ve etekler ile oldukça uyum sağlayabilmektedir. Kot ve deri ceketleri uzun elbiselerinizle de kombin yaparak günlük sitilinizi tamamlayabilirsiniz.
Deri ceketler her sezon olduğu gibi sonbahar sezonunda daha en çok tercih edilen ceket modellerinden biri. Özellikle baskılı ve nakış işlemeli deri ceketler bu sezon herkesin üzerinde görebileceğimiz parçalardan biri olacağa benziyor. Oldukça salaş ve bol ceketler ile sizler de modaya ayak uydurabilirsiniz. Etnik desenlere sahip olan ceketler de yine tercih edebileceğiniz sezonun en gözde parçalarından biri.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir