Kategoriler
Kadın Giyim

Spor Kombinler Yapmak İçin Trençkotlar Nasıl Kullanılır?

Spor Kombinler Yapmak İçin Trençkotlar Nasıl Kullanılır? Günlük giyim tarzınızda stilinizi ve farkınızı ortaya koymak ister misiniz? Bunun için karışık ve çok renkli kıyafetleri tercih etmenize gerek yok. Sadece şık ve gösterişli bir trençkot modeli ile günlük kombinlerinizi de kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Spor Kombinlerde Trençkotlar Nasıl Kullanılır?

-Spor ayakkabılarınız ve jean pantolonlarınız ile birlikte sizler de trençkot modellerini severek -kullanabilirsiniz.

-Bu yıl sokak modasında geçtiğimiz bir iki sezonda da olduğu gibi eşofman takımlarını sıkça görmekteyiz. Sizler de daha konforlu ve rahat kombinler kullanıyorsanız eşofmanlarınızı biraz daha cool bir görünüme getirmek için trençkot modellerini tercih edebilirsiniz.

-Yüksek bel spor bir pantolon ile birlikte tercih edeceğiniz şık bir trençkot modelini yine zarif bir topuklu ayakkabı ile de tamamlayabilirsiniz.

-İş kıyafetlerinizde hem spor hem de klasik parçaları bir arada kullanmayı seviyorsanız tercihiniz kesinlikle uzun ve klasik bir trençkot modelinden yana olmalı.

-Beyaz tişörtler, oversize gömlekler, kargo tipi ve denim pantolonlar ile dilediğiniz renk ve modeldeki trençkot modellerini bir arada kullanabilirsiniz.

-Günlük giyim için tercih ettiğiniz trençkot modelleri ile birlikte askılı ve omuz çantalarını ya da postacı çanta modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük giyiminizde şort ve etekleri de sıkça tercih ediyorsanız yine trençkot çeşitleri ile de daha cool bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir