Kategoriler
Kadın Giyim

Yeni Sezon Gömlek Modelleri İle Sonbahara Geçiş

Yeni Sezon Gömlek Modelleri İle Sonbahara Geçiş yapın. Özellikle mevsim geçişlerinde her zaman kombin yapmak biraz daha zor olabilmektedir. Yaz mevsiminin sıcak ve güneşli günlerini geride bıraktığımız şu günlerde hırkalar ve kazaklar yavaş yavaş dolaplardan çıkmaya başladı bile.

Ancak günlük kullanım için sizleri hem üşütmeyecek hem de şık görünmenizi sağlayacak parçalar arıyorsanız gömlek modellerini değerlendirebilirsiniz.

Uzun Kollu Gömlekler

Ekose desenli ve oduncu gömlek modelleri sonbahar için tercih edebileceğiniz en kullanışlı gömlek modellerindendir.

Ofis şıklığınız için gömlek tercih edecekseniz uzun kollu ve çizgili gömlekleri değerlendirin. Ayrıca bu yıl sokak modasında da oldukça sık gördüğümüz oversize giyim akımı gömlek modellerinde de geçerli olmaya devam ediyor. Kumaş pantolonlarınız ile birlikte kullanabileceğiniz çizgili oversize gömlekler ile iş kombininiz de şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kendiliğinden fularlı gömlekler kadınların her zaman ilk seçimlerinden biri olmaya devam ediyor. Hem zarif hem de şık görünmek için fularlı gömlekleri tercih edebilirsiniz. Denim ya da kumaş pantolonlar ile birlikte kullanabileceğiniz fularlı gömlek modelleri ile oldukça modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

Şıklığın en önemli parçalarından biri olan gömleklerde bu sezon biraz daha geniş yakalı modeller ön planda. Yaka kısmını elbise formunda açarak kayık yaka şeklinde kullanabileceğiniz gömlekler ile oldukça zarif bir tarz oluşturabilirsiniz. Bunlar dışında sokak stiliniz için yine en gözde ürün ise oduncu gömlek modelleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir