Kategoriler
Kadın Giyim

Triko Ceketler İle Sonbaharı Karşılayın

Triko Ceketler İle Sonbaharı Karşılayın. Triko ceketler şıklığı yanı sıra sadeliği simgeleyen en gözde kıyafetlerden biri. Sonbahar mevsimi için ne giyeceğinize karar veremiyorsanız birbirinden güzel ve şık triko ceketleri tercih edebilirsiniz.  Tam mevsimine uygun giyinmek için triko ceketlerden daha güzel bir seçim olamaz.

Uzun Triko Ceketler

Triko ceketler hırkalara nazaran daha klasik bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra sokak modanızda şıklığınız ile göz kamaştırmak istiyorsanız uzun triko ceket modelleri tercih edebilirsiniz.

Denim pantolonlar ile de birlikte kullanabileceğiniz uzun triko ceketleri mini etekleriniz ile birlikte de kombinleyebilirsiniz.

Elbiseleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz uzun triko ceketler oldukça zarif ve romantik bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

Oversize Triko Ceketler

Oversize modası son hızla devam ediyor. Diğer tüm ceket modellerinde olduğu gibi triko ceket modellerinde de oversize modasını takip edebilirsiniz. Özellikle günlük giyiminizde star bir parça arıyorsanız bu kesinlikle oversize triko ceket olmalı.

Klasik parçaları daha şık gösterirken spor kıyafetlerinize de zariflik katacak olan oversize triko ceketleri tercih edebilirsiniz.

Blazer Yakalı Triko Ceketler

Klasik parçaları biraz daha günlük formda kullanmak istiyorsanız blazer yakalı triko ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik tam kalıp ve kısa blazer yakalı triko ceketleri kot pantolonlarınız ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Triko ceketlerinizi mevsime uygun olarak tayt ve uzun çizmeleriniz ile de günlük giyiminiz için de kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir