Kategoriler
Kadın Giyim

Stilinize Uygun Çanta Modelleri

Stilinize Uygun Çanta Modelleri ile tarzınızı yansıtabileceğiniz en doğru çanta modelini seçebilirsiniz. Peki, stile uygun çanta modeli nasıl seçilir?

Her Kombin İçin Star Bir Parçanız Olmalı

Dolabınızdaki tüm kıyafetleriniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz bir star parçanız olmalı. Bu aynı zamanda ekonomik olarak da sizlere büyük bir kolaylık sunacaktır. Bunun için genellikle siyah ve askılı bir çanta tercih edebilirsiniz. Genellikle klasik veya spor kombinler ile siyah askılı bir çanta kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.

En Çok Hangi Rengi Kullanılıyorsunuz?

Çanta seçerken genellikle rengine dikkat ederek alışveriş yaparız. Bunun için hemen kıyafet dolabınızın karşısına geçin ve en çok tercih ettiğiniz rengi belirleyin. Aynı şey ayakkabılarınız için de geçerli. Sadece siyah veya beyaz ağırlıklı bir dolaba sahip iseniz çantalarınızı da bu renkler ile uyum sağlayacak tonlarda seçebilirsiniz. Bu sayede tüm kıyafetleriniz ile tek bir çantanızı rahatlıkla bütünleyebilirsiniz.

Spor Mu Klasik Mi?

Herkesin bir tarzı vardır. Her ne kadar ofis için ayrı bir tarz belirliyor olsanız da genel olarak belirli olan bir stiliniz vardır. Bunun için de kullanacağınız çanta modellerini de önceden seçebilirsiniz. Eğer klasik ağırlıklı bir giyim tarzınız var ise sırt çantası ya da bel çantası gibi modelleri tercih etmenize gerek yoktur. Ancak ağırlıklı olarak spor ağırlıklı kombinler yapıyorsanız sırt çantaları en uygun seçimlerden biri olabilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir