Kategoriler
Kadın Giyim

Uzun Boylu Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli?

Uzun Boylu Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli? Eğer boyunuz oldukça uzun ise kombinlerinizde kullandığınız parçalara dikkat etmelisiniz. Daha kusursuz ve muhteşem bir görünüm için kesinlikle tavsiyelerimize göz atabilirsiniz. Oldukça şık ve zarif bir elbise eğer sizlerin vücut formunuz ile uyum içerisinde değil ise istemediğiniz bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir. Ancak çok sıradan bir elbise bile vücudunuza yakıştığında oldukça havalı bir şekilde görünebilirsiniz. Bunun için her zaman önceliğiniz şık ve abartılı elbiseler seçmek değil kendi vücudunuza uygun elbise modellerini tercih etmek olmalıdır.

Uzun Boylu Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli?

-Belden oturtmalı ve dikkatleri bel bölgenize çekeceğiniz elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Aldığınız düz ve uzun bir elbiseyi şık bir kemer ile birlikte kullanarak daha kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

-Alacağınız elbisenin uzu boy olması sizleri daha da uzun gösterecektir. Bunun yerine bilekte biten ya da midi boy olan elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Boyunuzu biraz daha kısa göstermesi için sizleri boydan kesecek olan modeller daha avantajlı olacaktır.

-Oversize giyimi tercih ederek boyunuzu olduğundan daha kısa gösterebilirsiniz. Bu sezon da oldukça moda olan oversize elbise modelleri ile daha salaş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

-Kısa botları elbiseleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Bilekte biten botlar elbiseleriniz kısa olsa bile sizlerin boyunu biraz daha kısa gösterecektir. Ayrıca her elbisenizde ince bir kemer detayı kullanmaya da özen gösterin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir